logo

Seminarium Instruktorskie w COS Wałcz

2010-Paź-5 21:12 Kategorie: Szkolenia |
napisał Pan Administrator

DSCF5434W dniach 1-3 października w OPO Wałcz odbyło się kolejne seminarium szkoleniowe dla instruktorów Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. W Szkoleniu wzięli również udział instruktorzy z naszego regionu z Chełmna, - Michał Okoński 2dan, Golubia-Dobrzynia - Janusz Drywa 2dan, Małgorzata Mierzejewska 4kyu, Świecia - Piotr Horoszkiewicz 1dan  i Torunia - Artur Wilento 4dan, Bogdan Rynkiewicz 3kyu.

Seminarium poświęcone było standaryzacji kata, szczególnie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów (do lat 16), które odbędą się 20 listopada w Nowej Rudzie.

W czasie seminarium shihan Bogusław Jeremicz omówił metodykę treningową  związaną z wykorzystaniem kija Jo miedzy innymi do wykorzystania w grupach dziecięcych. Trener kadry PFKK sensei Artur Wilento przedstawił metody treningowe, które można wykorzystać w grupach zawodniczych i do kształceinia ogólnego w zakresie walki.

Komisja sędziowska podczas szkolenia omówiła szczególnie przepisy i sposób sędziowania kumite dla juniorów.
Podczas spotkania kierowników oddziałów ustalono min. kalendarz imprez na 2011 r. W nowym roku Mistrzostwa Polski Juniorów do 16lat odbedą się w naszym województwie. Akces organizacji zgłosił Piotr Horoszkiewicz prowadzący klub w Świeciu. Mistrzostwa Polski Juniorów 2011 planowane są  na przełomie listopada i grudnia.

inne zdjęcia: www.kyokushinkan.pl

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl