logo

Seminarium Instruktorskie Wałcz 2012

2012-Paź-12 11:12 Kategorie: Szkolenia |
napisał Pan Administrator

DSCF5569W dniach 5-7 października w COS Wałcz odbyło się seminarium szkoleniowe dla instruktorów PFKK oraz konsultacje wąskiej kadry. Uczestnicy seminarium mieli okazje zapoznać się z różnymi programami budowy kondycji w oparciu o system CrossFit.

Program ten zaprezentował i zaproponował shihan Bogusław Jeremicz 5 dan, który dwukrotnie, w tym roku w Kopenhadze brał udział w szkoleniu instruktorskim CrossFit. Shihan mówił również sporo o diecie jako czynniku sprzyjającym budowaniu i utrzymywaniu formy. Ćwiczenia wykonywano z użyciem kettlebell's, piłkami lekarskimi i ciężarem własnego ciała. Andrzej Poczwardowski - instruktor w Toruńskim Klubie, prowadził zajęcia związane z metodyką kształtowania siły i wytrzymałości u dzieci w oparciu o zabawy ruchowe oraz inne ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych. Jarosław Rogala przedstawił metody kształtowania szybkości ogólnej w oparciu o trening z piłkami lekarskimi. Kurs sędziowski przeprowadził Dariusz Jasiakiewicz. Na zakończenie seminarium kilkunastu uczestników otrzymało Licencję PFKK sędziego krajowego i klubowego. Józef Pietras kontynuował szkolenie combat w oparciu o system rosyjski „Sistiema”. Zajęcia z kadrą prowadził Artur Wilento skupiając się na ćwiczeniach i rozwiązaniach technicznych prowadzenia walki.

Z naszego regionu w seminarium wzięli udział instruktorzy z klubów w Toruniu: Artur Wilento, Andrzej Poczwardowski, Dawid Jędryka, Edyta Wilento-Pióro, Jerzy Głuchowski, w Bydgoszczy Krzysztof Komorowski, w Chełmnie: Michał Okoński, Krzysztof Jaruszewski, w Wąbrzeźnie Krzysztof Sosnówka, w Golubiu-Dobrzyniu Janusz Drywa, w Solcu Kujawskim Tomasz Marcysiak.

W skład kadry juniorów weszli również zawodnicy naszego regionu: Kapcer Glanc, Paulina Westphal, Krzysztof Paszkot, Zuzanna Chalecka, Elwira Plewa, Olga Stolarczyk, Miłosz Foksiński, Łukasz Jóźwiak, Hubert Maciejewicz

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl