logo

Obóz Letni w Tucholi 2012

2012-Sie-12 13:55 Kategorie: Szkolenia |
napisał Pan Administrator

DSCF5280W dniach 31.07-5.08.2012 w Tucholi odbył się IX Ogólnopolski Obóz Letni PFKK.
Goścmi specjalnymi byli Lilian Mungra 4 dan (Prezydent Holenderskiej Organizacji Shinkyokushin, BC) oraz Gosse Meerstra 4 dan, który w latach 90-tych wielokrotnie prowadził obozy letnie w Polsce min. w Krakowie, Szczytnie, Kokotku kiedy wiekszość zrzeszona była tylko w Polskim Zwiazku Karate. Zajęcia treningowe odbywały się w grupach w zależności od stopnia zaawansowania. Każdy poranny rozruch i treningi K-1 w jednej grupie, które prowadzili poszczególni instruktorzy oraz shihan Jeremicz prezentujacy proste rozwiązania treningowe zaczerpnięte z crossfitu.

Gośćmi obozu byli również sensei Jacek Baranowski 4 dan Prezes Polskiej Organizacji Shinkyokushinkai i CR oraz shihan Józef Pietras 5 dan, jeden z pierwszych ludzi propagujących Kyokushin Karate w Polsce. Shihan Pietras przybliżył obecnym podczas treningu combatowego rozwiązania wywodzące się z rosyjskiej Sistiemy.Instruktorami na obozie byli shihan Bogusław Jeremicz 5 dan, Artur Wilento 4 dan, Dariusz Jasiakiewicz 4 dan, Andrzej Poczwardowski 3 dan oraz Jarosław Rogala. Specjalnym wydarzeniem podczas obozu był test 50 kumite Andrzeja Poczwardowskiego, który odbył się w sobotni wieczór. Opis testu mozna znaleść na naszej stronie i nie tylko....

Obozowi towarzyszyła niezwykła atmosfera, która pozwoliła wszystkim solidnie pracować. Uwieńczeniem tej pracy dla niektórych był test egzaminacyjny zdających na stopnie kyu i dan. W tym roku z naszego regionu na stopnie dan nikt nie zdawał ale pomyślnie zaliczyli test zdający na stopnie senior brązowe pasy:

- na 2 kyu: Dawid Falkowski z Torunia, Kamil Murawski z Solca Kujawskiego,

- na 1kyu Tomasz Semeniuk z Golubia-Dobrzynia, Mikołaj Trojanek z Bydgoszczy.

Równolegle z obozem odbywał się kurs instruktorów rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona. Pomyślnie egzaminy zaliczyli Kamil Murawski z Solca Kujawskiego i Mariusz Rybaka z Golubia-Dobrzynia - witamy w gronie instruktorów! :)

Za rok X jubileuszowy i specjalny obóz letni w Tucholi. Warto być razem i ćwiczyć wspólnie kyokushin karate podczas tego obozu. Już teraz warto zaplanować czas na następny rok!

OSU!!© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl