logo

Keiko Osame w Bydgoszczy i Toruniu

2012-Sty-5 11:25 Kategorie: Informacje |
napisał Pan Administrator

IMG_0445ビドゴシチとトルンの恵子オサマ W czwartek 19 grudnia w Bydgoszczy w ZS-32 ul. Krucza 5 i 28 grudnia w Toruniu Dojo ul. Osikowa11 odbyły się ostatnie zajęcia klubowe karate w roku 2011. To nie był klasyczny trening lecz spotkanie zgodne z tradycją japońską zwane keiko-osame. Podczas spotkania wszyscy świetnie się bawili wspominając wydarzenia i oglądając slajdy z mijającego roku. Dodatkową niespodzianką była możliwość spróbowania oryginalnej japońskiej potrawy sushi a w dojo toruńskim starsi spróbowali zupy miso...

Sushi dla ćwiczących w Toruniu przygotował Dawid Jędryka, którego jak się okazało miłym hobby jest kucharzenie Wink. Na keiko-osame spotkali się ćwiczący w różnych sekcjach Klubów. Podczas spotkań sensei Artur Wilento 4dan podziękował za pracę instruktorom prowadzącym treningi w obu klubach tj. z Torunia - Andrzejowi Poczwardowskiemu 3dan, Sławomirowi Kłosińskiemu 3dan, Piotrowi Binkowskiemu 2dan, Dawidowi Jędryce 1dan, z Bydgoszczy - Mariuszowi Rudzińskiemu 1dan, Dorocie Zawadzkiej 1dan. 

Sensei Wilento podsumował mijający rok i opowiedział o planach na nadchodzący rok 2012. Pierwszym wyzwaniem dla wszystkich będzie egzamin na stopnie szkoleniowe kyu już 12 stycznia w Bydgoszczy i 14 stycznia w Toruniu. Dalsze plany to udział w Seminarium Kumite w Wałczu już w marcu i udział seniorów w Mistrzostwach Polski Shinkyokushin w Nowej Rudzie.

Wszystkim ćwiczącym karate życzę udanego Nowego Roku 2012, wytrwałości w treningu i pokonywaniu trudności a także samych sukcesów w sporcie i codziennym życiu.

OSU!!!

Artur Wilento

Keiko osame - 恵子オサマ

Bydgoszcz - ビドゴシュチ

Toruń - トルン

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl