logo

Keiko Osame w Toruniu

2011-Sty-4 13:26 Kategorie: Informacje |
napisał Pan Administrator

IMG_9449Na ostatnich zajęciach w toruńskim Dojo 28 grudnia 2010 roku spotkali się juniorzy i seniorzy ćwiczący w klubie. Kiko Osame odbyło się w dwóch grupach dla juniorów i seniorów. Na początku każdego spotkanie tradycyjne  ostatnie tsuki a później sensei Wilento podsumował rok 2010 pod względem szkoleniowym.

Wyróżnieni zostali zawodnicy, którzy osiągnęli największe sukcesy sportowe oraz osoby, które zdały na stopnie mistrzowskie dan. Sensei również wspomniał o planach nowo rocznych. W czasie poczęstunku przy muzyce można było obejrzeć pokaz slajdów z różnych wydarzeń roku 2010 a także powspominać już historyczne czasy.

Juniorzy mieli okazję nauczyć się posługiwać japońskimi pałeczkami. Najpierw krótka instrukcja trzymania a później jedzenia chrupek kukurydzianych..... a potem w trakcie konkursu jedzenia na czas prażonego ryżu. W czasie 2 minut najszybsza osoba zjadła 36 ziarn prażonego ryżu.

Podczas spotkania seniorów pałeczki japońskie posłużyły już do kosztowania prawdziwego sushi, które specjalnie na tę okazję przygotował Dawid Jędryka. Sushi było świetne a wasabi piorunująco mocne!! Yell....

więcej zdjęć na http://www.karate.8host.pl/?go=entry&id=134

 

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl