logo

Turniej Oyama Cup w Międzyzdrojach

2014-Gru-5 10:33 Kategorie: Zawody |
napisał Pan Administrator

oyama cup miedzyzdroje (20)29 listopada w Międzyzdrojach odbył sie Turniej Full-Contact Karate Oyama Cup. W turnieju uczestniczyli zawodnicy kyokushin walczący w kategoriach junior i senior. Zawody zorganizował Międzyzdrojski Kliub Sportowy BUSHIDO kierowany przez Andrzeja Sawickiego. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z naszego regionu reprezentujący kluby z Bydgoszczy, Torunia i Solca Kujawskiego.

Turniej w wielu kategoriach odbył się na zasadzie walk każdy z każdym. Większość zawodników mogło kilka razy stoczyć pojedynki co dało jasny obraz w wyłonieniu zwycięzcy.

W kategorii juniorów:

15-16lat open - Franiszek Domanowski z Solca Kujawskiego zajął I miejsce, Laura Szyperska również z Solca Kujawskiego zajęła II miejsce.

17-18lat open - Piotr Oskwarek z Torunia zajął I miejsce, Hubert Czerwiński z Bydgoszczy II miejsce.

W kategorii seniorów:

open kobiet - Monika Wierzbowska z Torunia zajęła II miejsce

-70kg mężczyzn - Bogdan Sojka z Torunia zajął II miejsce

-80kg mężczyzn - Kacper Glanc z Bydgoszczy zajął II miejsce

+80kg mężczyzn - Andrzej Poczwardowski z Torunia zajął I miejsce, Łukasz Jóźwiak z Torunia II miejsce, Mariusz Rudziński z Bydgoszczy III miejsce.

Kacper Glanc otrzymał również od sędziego głównego puchar dla Najlepszego Technika Zawodów